Odświeżacz powietrza Purely Myrtle 1000ml

Delikatny kwiatowy zapach, którego bazą jest różowa, kwitnąca peonia, muśnięta nutą cytryny, otoczona dębowym oraz cedrowym lasem. Różowa peonia to niepowtarzalny zapach przypominający pierwsze, nieśmiałe majowe dni. Działa rześko oraz zasila w energię, zmniejszając uczucie zmęczenia. Ten zapach idealnie zda egzamin we wnętrzach domu lub biura, budując miły nastrój. Będzie zwieńczeniem wszystkich aranżacji. W naszym sklepie można zamówić produkty o tym zapachu, jak choćby perfumy do wnętrz, uzupełniacze lub patyczki ozdobne.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 468,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Odświeżacz powietrza w płynie Purely Myrtle to praktyczny, jak również stylowy dodatek. Idealnie sprawdzi się w domu, w pomieszczeniach takich, jak na przykład sypialnie, pokój dzienny, łazienka oraz we wnętrzach służbowych - w firmach, gabinetach odnowy biologicznej lub sklepach. Nawet perfekcyjnie zaaranżowana przestrzeń bez zapachu będzie niedokończona. Z uwagi na swój cudowny aromat, prezentowany w asortymencie naszego sklepu neutralizer zbuduje przyjemną atmosferę, za sprawą której w pachnącym miejscu z większą ochotą będzie się przebywać. Jednocześnie odświeżacz powietrza Purely Myrtle zniweluje nieprzyjemne zapachy, jakie mogą się wkraść i w rezultacie popsuć odczucia z przebywania w pomieszczeniu.

Równie istotną kwestią jest unikatowy design butelki, który powoduje, iż flakon w wielkości 1000ml pasuje do pomieszczeń wykończonych w różnych stylach. Prestiżowe opakowanie wypełnione niepowtarzalnym zapachem, jego korek , a także etykiety dopracowaliśmy od A do Z. Dlatego produkt może być również wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby.

Anatomia zapachu
Purely Myrtle

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Bergamotka, cytryna, bazylia
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Imbir, eukaliptus, Eucalyptus, jałowiec,mirt zwyczajny z Sardynii

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Nuty drzewa, bursztyn