Odświeżacz powietrza Fig & Rose 500ml

Delikatny, ziołowy zapach, którego bazą są rumianek marokański oraz wanilia z Madagaskaru. Ponieważ zapach budowano w taki sam sposób, co klasyczne perfumy, posiada dodatkową głębię. Wśród górnych nut na pierwszy plan wysuwa się upojna lawenda oraz dojrzałe owoce: jabłko i mandarynka. Ziołowo-kwiatowy aromat działa uspokajająco, kojąc jakiekolwiek napięcie, dlatego może ułatwiać relaks i zasypianie. Zapach świetnie sprawdzi się do stosowania w domu, gdzie chcemy przede wszystkim odpocząć po intensywnym dniu pracy i innych zrealizowanych zadaniach.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 339,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Odświeżacz powietrza w płynie Fig & Rose to zarówno funkcjonalny, jak i elegancki dodatek. Doskonale odnajdzie się w mieszkaniu, w pomieszczeniach takich, jak np. sypialnie, pokój dzienny, łazienka i we wnętrzach służbowych - w firmach, salonach odnowy biologicznej lub butikach. Nawet doskonale urządzona przestrzeń bez zapachu jest niepełna. Ze względu na swój piękny zapach, prezentowany w ofercie naszego sklepu produkt wprowadzi przyjemną atmosferę, za sprawą której w pachnącym miejscu z większą chęcią będzie się przebywać. Jednocześnie odświeżacz powietrza Fig & Rose zneutralizuje nieprzyjemne zapachy, jakie mogą się wkraść i w rezultacie negatywnie wpłynąć na wrażenie z wizyty w pomieszczeniu.

Równie ważną sprawą jest unikatowy wygląd odświeżacza zapachów, który powoduje, że flakon w rozmiarze 500ml pasuje do pomieszczeń wykończonych w rozmaitych stylach. Luksusowe opakowanie uzupełnione nietuzinkowym zapachem, jego zatyczka oraz etykiety dopracowane są od A do Z. Z tego powodu produkt może się okazać również świetnym prezentem dla wyjątkowej osoby.