Zapach do sypialni

Zapachy do sypialni

Nasz pokój sypialny powinien pachnieć wyjątkowo i przyjemnie o każdej porze roku. Zapachy do sypialni marki My Fragrances to szeroki wybór aromatów, zamkniętych w eleganckich szklanych pojemniczkach, które dodatkowo mogą stać się ozdobą każdego wnętrza. Przede wszystkim sprawdzą się w pomieszczeniach, które służą głównie wyciszeniu oraz relaksacji.

Jakie zapachy pasują do  sypialni?

Subtelne i delikatne, czyli oparte na łagodnych nutach zapachowych. Takie, które pozwolą się uspokoić oraz pomogą się odprężyć. Na komfort snu wpłyną pozytywnie zapachy, takie jak: lawenda, jaśmin, bergamotka, drzewo sandałowe czy rumianek. Egzotyczne cytrusy lub łąkowe klimaty pozwolą na wieczorny relaks, poza tym mają działanie antystresowe, ale też antydepresyjne. Zapachy do sypialni z dodatkiem olejku z drzewa sandałowego łagodzą stres i wspomagają leczenie bezsenności. Przy wyborze kwiatowych zapachów należy wziąć pod uwagę bardzo lekkie kompozycje, które nie będą przytłaczające, ponieważ zamiast wyciszać, przyniosą odwrotny skutek.

O czym warto pamiętać?

Zapachy do sypialni powinny zawierać naturalne olejki eteryczne, tylko wówczas będą odpowiadać za zdrowy sen, sprzyjający zarówno osobom starszym, jak i młodszym. Naturalna aromaterapia zapewnia odpowiednią regenerację organizmu, a przy tym dodaje energii o poranku. Nie zapominajmy również o regularnym wietrzeniu sypialni, które wspomaga dobre samopoczucie o każdej porze dnia i nocy. Firma My Fragrances stworzyła zapachy do sypialni oparte na naturalnych roślinnych esencjach, opracowane nie tylko od względem delikatnych kompozycji aromatycznych, ale też pozwalające na zachowanie odpowiedniego designu, przy zachowaniu wyjątkowego charakteru pomieszczenia. Nasze zapachy pochodzą z Prowansji – miasta Grasse, nazywanego światową stolicą perfum, ich wytwarzanie odbywa się we Włoszech z zastosowaniem produkcji rzemieślniczej. Zapewniamy wyjątkową trwałość każdego zapachu, który wystarcza na zdecydowanie dłużej oraz niepowtarzalne zdobnictwo prosto z Mediolanu, które sprawdzi się w każdym miejscu.