Zapach do spa

Zapachy do SPA

Naturalne olejki eteryczne, zawarte w produktach My Fragrances spersonalizują przestrzeń SPA, a także wpłyną na pozytywne doznania. Nasza marka stworzyła dobrą jakość zapachów, które wyróżniają się również niepowtarzalnym designem. Delikatna mieszanka kwiatów lub ziół jest niezwykle relaksująca i sprawia, że masaż lub kąpiel w jacuzzi stanie się jeszcze przyjemniejsza.

Aromaterapia w SPA

My Fragrances oferuje pełną gamę zapachów do SPA, które uprzyjemniają każdy rytuał przeprowadzanych zabiegów kosmetycznych. Gabinety odnowy biologicznej coraz częściej zaskakują swoich klientów, wykorzystując nie tylko relaksacyjną muzykę, ale też stosując specjalne olejki i aromaty. Panujący obecnie nurt kosmetyki sensorycznej pozwala zadbać nie tylko o ciało, ale również o dobre samopoczucie. Takie chwile relaksu w pędzącym świecie sprawiają, że atmosfera w salonie kosmetycznym staje się wyjątkowo komfortowa i odprężająca.

Jak wybrać zapachy do SPA?

Aromatyzacja salonu odnowy biologicznej wpływa pozytywnie na nastrój, ale też komfort klienta. Zapachy do SPA powinny być odpowiednio dobrane do wystroju wnętrza, ale też do rodzaju oferowanych zabiegów. Najczęściej rozpylane aromaty w salonie kosmetycznym to zapachy ekskluzywne i eleganckie oraz relaksujące, czyli takie, które orzeźwiają klimat wnętrza, uspokajają, a dodatkowo redukują poziom stresu. Kompozycje zapachowe zawarte w olejkach My Fragrances owocują wieloma korzyściami wizerunkowymi dla salonów kosmetycznych i SPA, choćby w postaci wzrostu zaufania klienta do danej firmy oraz świadczonych przez nią usług. Szeroki wybór zapachów do SPA dostępny jest na naszej stronie.