Zapach do gabinetu

Zapachy do gabinetu

Aromatyzacja pomieszczeń to coraz częściej spotykane działania w zakresie marketingu sensorycznego, wpływającego skutecznie na emocje potencjalnych klientów. W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele propozycji zapachów do gabinetów medycznych, które potrafią zneutralizować i zwalczyć niemiłe wonie. Olejki zapachowe My Fragrances zapewnią przede wszystkim bezpieczeństwo oraz niezwykle trwały aromat w pomieszczeniu.

Specyfika naszych zapachów

Prowadzisz gabinet stomatologiczny lub prowadzisz biuro w domu? W zależności od indywidualnych potrzeb możemy zaproponować kompozycje zapachowe, które będą odpowiadać wszystkim oczekiwaniom. Aromatyzacja takiego wnętrza podniesie zarówno komfort pacjentów, jak i osób w nim pracujących. Zapachy do gabinetu stomatologicznego nie tylko neutralizują charakterystyczną woń preparatów do zabiegów, ale też wpływają na zmniejszenie negatywnych emocji. Odpowiednio skomponowane aromaty My Fragrances poprawiają samopoczucie oraz ułatwiają odprężenie organizmu.

Zapachy odpowiadające wymogom gabinetu stomatologicznego

Zapach lawendy, bazylii, kolendry czy eukaliptusa w poczekalni będzie działał kojąco, a kompozycje kwiatowe i cytrusowe sprawią wrażenie przebywania w miejscu przyjaznym oraz bezpiecznym. Przy wybieraniu zapachu do gabinetu stomatologicznego warto wziąć pod uwagę tylko naturalne olejki, które nie drażnią ani nie uczulają. Nie mogą być też zbyt intensywne ani uciążliwe. Aromatyzacja w takich pomieszczeniach wywołuje również przekonanie o krótszym oczekiwaniu w kolejce, a dodatkowo zmniejsza stres, związany z wizytą u lekarza stomatologa.