Patyczki zapachowe Purely Myrtle No7 1000ml

Orzeźwiający, delikatnie owocowy zapach bazujący na bursztynie i eukaliptusie. Obie wonie są niezwykle świeże i aromatyczne. Zapach jest jednak znacznie bardziej złożony, tworząc całą kompozycję zapachową, która zawiera wyłącznie autentyczne aromaty roślinne. Formuła przypomina zatem klasyczne perfumy. Wśród górnych nut dobrze wyczuwalny jest aromatyczny imbir oraz jałowiec, a także bergamotka. Starannie dopracowana kompozycja zapachowa kojąco działa na zmysły, wprowadzając klimat relaksu i spokoju. Jednocześnie jednak pobudza do działania, dodaje witalności i zapewnia uczucie świeżości we wnętrzu. Zapach dobrze sprawdzi się zarówno w domu, jak i w przestrzeni biurowej.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

 • 510,00 zł
 • Niedostępny
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Purely Myrtle ( No7 ) 1000ml to szczególny typ zapachów w płynie, który zapewnia piękny aromat w domu czy w firmie. Przyjemną woń umieszczono w luksusowym opakowaniu, które za sprawą rattanowych patyczków uwalnia zachwycający aromat. Rzutuje to na klimat obecny w wybranym pomieszczeniu, w którym jest dyfuzor. Rattanowe patyczki, w ekologiczny sposób wytworzone i właściwie opracowane do chłonięcia esencji, umieszczone są w stylowym flakoniku. To zarówno źródło wspaniałego aromatu, jak i wyróżniający się dodatek. Wydanie tego dyfuzora wpasuje się bezbłędnie w aranżację pomieszczenia - niezależnie od tego, w jakim klimacie było wykończone.
Pachnące patyki ozdobne w tym wydaniu stanowią unikalne kompozycje My Fragrances Milano. Powstały w rezultacie rzemieślniczej pracy oraz troski o nawet najdrobniejszy detal w całościowym toku kreowania tego artykułu. Patyki ozdobne wyróżnia trwałość oraz ilość esencji - to aż 80 procent pojemności opakowania.

 

Anatomia zapachu
Purely Myrtle

Zapachy Purely Myrtle No7
 • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
  Bergamotka, cytryna, bazylia
 • Charakter zapachu - nuty serca
  Imbir, eukaliptus, Eucalyptus, jałowiec,mirt zwyczajny z Sardynii

 • Baza zapachu - nuty podstawowe
  Nuty drzewa, bursztyn