Patyczki zapachowe Moonlight No9 500ml

Rześki, cytrusowy zapach bazujący na esencji z australijskiego drzewa sandałowego. Pełną aromatu kompozycję zapachową wzbogacono także dobrze akcentującymi owocowymi niuansami. Upodabnia to zapach do prawdziwych perfum. Wśród górnych nut wyczujemy soczyste kalifornijskie pomarańcze i wonne grejpfruty. Zapach przywodzi na myśl letnie orzeźwienie. Subtelna, aromatyczna bryza działa stymulująco na zmysły, dodając energii, ale przynosi też przyjemne odprężenie. Dlatego zapach można używać zarówno w domowym zaciszu, jak i w przestrzeni biurowej. Idealnie nada się do używania latem lub o dowolnej porze roku, gdy chcemy poczuć wakacyjną aurę.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 275,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Moonlight ( No9 ) 500ml to wyjątkowy typ odświeżaczy powietrza, który gwarantuje atrakcyjny aromat w miejscu zamieszkania czy w pracy. Subtelną woń zamknięto w wyrafinowanym opakowaniu, które przy pomocy rattanowych patyczków uwalnia zachwycający aromat. Rzutuje to na nastrój obecny w konkretnym pomieszczeniu, gdzie jest dyfuzor. Patyczki z rattanu, w naturalny sposób stworzone i właściwie przygotowane do pochłaniania esencji, umieszczone są w eleganckim flakoniku. To zarówno źródło pięknego aromatu, jak i nieszablonowy element wyposażenia wnętrz. Postać tego dyfuzora wpasuje się bezbłędnie w dekorację pomieszczenia - niezależnie od tego, w jakim charakterze było wykończone.

Pachnące patyki ozdobne w takim wariancie stanowią unikatowe kompozycje My Fragrances Milano. Powstały w rezultacie manufakturowej działalności i dbałości o każdy najdrobniejszy detal w całym przebiegu kreowania tego dyfuzora. Patyczki zapachowe cechuje trwałość i wysoka zawartość esencji - to nawet osiemdziesiąt procent pojemności opakowania.

Anatomia zapachu
Moonlight

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Lilie z Doliny, jaśmin
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Czerwone owoce, pomarańcza

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Paczuli, bursztyn