Patyczki zapachowe Moonlight No9 500ml

Ciepły, intensywny owocowy zapach, który oparto na woni paczuli i delikatnie żywicznym bursztynie. Kompozycję zapachową kreowano w taki sam sposób jak w przypadku prawdziwych perfum. Wśród górnych nut na pierwszy plan wysuwają się w głównej mierze apetyczne owoce. Wśród nich najwyraźniej wybrzmiewają słodkie maliny, soczysta brzoskwinia, ożywcza cytryna i aromatyczna pomarańcza. Zapach ma działanie odprężające oraz relaksujące. Rozpylony we wnętrzu poprawia humor i tworzy przyjemną atmosferę. Dlatego warto używać go zarówno w domu, jak i w przestrzeni biurowej. Owocowa świeżość przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na wiek, płeć albo osobiste preferencje.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

 • 275,00 zł
 • Niedostępny
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Moonlight ( No9 ) 500ml to wyjątkowy typ odświeżaczy powietrza, który gwarantuje atrakcyjny aromat w miejscu zamieszkania czy w pracy. Subtelną woń zamknięto w wyrafinowanym opakowaniu, które przy pomocy rattanowych patyczków uwalnia zachwycający aromat. Rzutuje to na nastrój obecny w konkretnym pomieszczeniu, gdzie jest dyfuzor. Patyczki z rattanu, w naturalny sposób stworzone i właściwie przygotowane do pochłaniania esencji, umieszczone są w eleganckim flakoniku. To zarówno źródło pięknego aromatu, jak i nieszablonowy element wyposażenia wnętrz. Postać tego dyfuzora wpasuje się bezbłędnie w dekorację pomieszczenia - niezależnie od tego, w jakim charakterze było wykończone.
Pachnące patyki ozdobne w takim wariancie stanowią unikatowe kompozycje My Fragrances Milano. Powstały w rezultacie manufakturowej działalności i dbałości o każdy najdrobniejszy detal w całym przebiegu kreowania tego dyfuzora. Patyczki zapachowe cechuje trwałość i wysoka zawartość esencji - to nawet osiemdziesiąt procent pojemności opakowania.

Anatomia zapachu
Moonlight

Zapachy Moonlight No9
 • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
  Lilie z Doliny, jaśmin
 • Charakter zapachu - nuty serca
  Czerwone owoce, pomarańcza

 • Baza zapachu - nuty podstawowe
  Paczuli, bursztyn