Patyczki zapachowe Moonlight No9 200ml

Ciepły, intensywny owocowy zapach, który bazuje na woni paczuli i subtelnie żywicznym bursztynie. Kompozycję zapachową kreowano w ten sam sposób jak w przypadku prawdziwych perfum. Wśród górnych nut na przód wychodzą w głównej mierze wonne owoce. Wśród nich najbardziej wybrzmiewają słodkie maliny, dojrzała brzoskwinia, świeża cytryna i upajająca pomarańcza. Zapach posiada działanie odprężające oraz relaksujące. Rozpylony we wnętrzu poprawia humor i tworzy przyjazną atmosferę. Dlatego warto stosować go zarówno w domowym zaciszu, jak i w pracy. Owocowa świeżość przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na wiek, płeć albo osobiste preferencje.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

 • 184,00 zł
 • Niedostępny
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Moonlight ( No9 ) 200ml to wyjątkowy rodzaj perfum do wnętrza, który gwarantuje cudowny aromat w domu czy w pracy. Świeżą woń zamknięto w ekskluzywnym opakowaniu, które za sprawą patyczków z rattanu emituje nadzwyczajny aromat. Oddziałuje to na klimat panujący w wybranym pomieszczeniu, w którym jest dyfuzor. Rattanowe patyczki, w ekologiczny sposób wykonane i odpowiednio spreparowane do wchłaniania nut zapachowych, zanurzone są w designerskim flakoniku. To źródło wspaniałego zapachu, jak i ciekawy rodzaj akcesoriów. Wydanie tego dyfuzora wpasuje się bezbłędnie w aranżację wnętrza - bez względu na to, w jakim stylu zostało urządzone.
Zapachowe patyki ozdobne w tym wydaniu są to unikalne kompozycje naszej marki. Stworzono je w wyniku rzemieślniczej pracy oraz troski o nawet niewielki detal w całościowym przebiegu kreowania tego artykułu. Patyki ozdobne wyróżnia trwałość i wysoki poziom bazy zapachowej - to nawet 80 procent objętości opakowania.

Anatomia zapachu
Moonlight

Zapachy Moonlight No9
 • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
  Lilie z Doliny, jaśmin
 • Charakter zapachu - nuty serca
  Czerwone owoce, pomarańcza

 • Baza zapachu - nuty podstawowe
  Paczuli, bursztyn