Patyczki zapachowe Fig & Rose No3 500ml

Słodki owocowo-kwiatowy zapach z rześkim akcentem wniesie radosną atmosferę do każdego pomieszczenia. Bazuje na piżmie, dojrzałych owocach i upojnych różach. Jego recepturę zbudowano w taki sam sposób, jak w klasycznych perfumach. Wśród górnych nut zapachowych wyczujemy aromatyczną konwalię, apetyczne cytrusy i słodkawą czarną porzeczkę. Całość przekłada się na bogatą i pełną aromatu, jednak nie zbyt ciężką woń. Zapach wprawia w dobry nastrój, wnosząc do domu lub miejsca pracy radosną aurę. Ze względu na owocowo-kwiatowe nuty idealnie wpasuje się w gust płci pięknej.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

 • 275,00 zł
 • Niedostępny
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Fig & Rose ( No3 ) 500ml to wyjątkowy rodzaj perfum do wnętrza, który gwarantuje piękny aromat w mieszkaniu bądź w biurze. Odświeżającą woń umieszczono w luksusowym opakowaniu, które z pomocą rattanowych patyczków rozprzestrzenia fantastyczny aromat. Oddziałuje to na klimat panujący w wybranym pomieszczeniu, w jakim znajduje się dyfuzor. Rattanowe patyczki, w naturalny sposób wytworzone i odpowiednio spreparowane do chłonięcia bazy zapachowej, umieszczone są w eleganckim flakoniku. To źródło oryginalnego zapachu, jak i nieszablonowy dodatek. Forma takiego dyfuzora wpisuje się genialnie w aranżację pomieszczenia - nieważne, w jakim stylu było urządzone.


Zapachowe patyki dekoracyjne w takim wydaniu stanowią unikalne kompozycje naszego autorstwa. Powstały w wyniku manufakturowej działalności oraz troski o nawet najdrobniejszy detal w całościowym toku powstawania tego artykułu. Patyki ozdobne cechuje trwałość oraz ilość esencji - to nawet 80 procent pojemności flakonu.

 

Anatomia zapachu
Fig & Rose

Zapachy Fig & Rose No3
 • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
  Cytrusy, lilie z Doliny, porzeczka
 • Charakter zapachu - nuty serca
  Śródziemnomorskie figi, róże, olejek Neroli

 • Baza zapachu - nuty podstawowe
  Nuty owocowe, piżmo