Patyczki zapachowe Cinnamon & Orange Fruit 100ml

Owocowy, rześki zapach, którego podstawą są białe, aromatyczne granaty barwiące wczesnowiosenny krajobraz Azji Zachodniej oraz Półwyspu Indyjskiego. Ta woń może stanowić świetny wybór dla wszystkich osób potrzebujących wiosennego orzeźwienia po nużącej zimie. Pozwólmy zakwitnąć naszym wnętrzom, tak samo jak rozkwitają ogrody wokół nich. Biały granat to czysty i ekscytujący zapach. Jest słodki i oryginalny, a zarazem bardzo uniwersalny. Dlatego można używać go zarówno w domowym zaciszu, jak i w biurze. Bogata kompozycja zapachowa zawiera również inne, delikatne owoce. Owocowy aromat przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na wiek, płeć czy indywidualne preferencje.

Kategoria zapachowa: korzenne

  • 78,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Cinnamon & Orange Fruit 100ml to wyjątkowy gatunek odświeżaczy powietrza, który gwarantuje atrakcyjny aromat w miejscu zamieszkania lub w biurze. Świeżą woń umieszczono w wyrafinowanym opakowaniu, które z pomocą rattanowych patyczków emituje nadzwyczajny aromat. Wpływa to na nastrój królujący w danym pomieszczeniu, gdzie znajduje się dyfuzor. Patyczki z rattanu, w ekologiczny sposób wykonane i właściwie przygotowane do pochłaniania bazy zapachowej, umieszczone są w designerskim flakoniku. To zarówno źródło wspaniałego zapachu, jak i wyróżniający się dodatek. Wydanie takiego dyfuzora wpisuje się bezbłędnie w aranżację wnętrza - niezależnie od tego, w jakim charakterze zostało urządzone.

Zapachowe patyki ozdobne w takim wariancie stanowią unikalne kompozycje My Fragrances Milano. Powstały w następstwie manufakturowej pracy i troski o każdy najmniejszy szczegół w całym procesie kreowania tego produktu. Patyki ozdobne cechuje trwałość i wysoki poziom esencji - to nawet osiemdziesiąt procent objętości flakonu.

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Olejek pomarańczy z Florydy, sycylijska cytryna, kalifornijski grejpfrut
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Amerykańska mięta, wanilia z Madagaskaru

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Cynamon ze Sri Lanki, goździki, migdał