Patyczki zapachowe Bamboo Leaves 250ml

Bardzo rześki, a zarazem przyjemnie lekki zapach ziołowo owocowy. Opiera się na bogatej kompozycji zapachowej, którą tworzą przemyślanie przeciwstawione kontrasty. Dzięki temu jest tak wyjątkowy i może odpowiadać gustom wielu osób o zróżnicowanych upodobaniach. Jego bazę stanowi upojne piżmo i wyrazisty bursztyn. Wśród górnych nut zapachowych doskonale wyczuć można jednak świeżą bergamotkę i charakterystyczne geranium. Całość wzbogaca soczysty ananas. Rozpylony w powietrzu zapach subtelnie pobudza zmysły i wprowadza nastrój ożywienia. Dłuższa ekspozycja na tę kompozycję zapachową zmniejsza poczucie zmęczenia. Woń dobrze nadaje się do biura, stymulując do wykonywania codziennych obowiązków.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 115,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Bamboo Leaves 250ml to szczególny typ odświeżaczy powietrza, który zapewnia atrakcyjny aromat w miejscu zamieszkania bądź w pracy. Zmysłową woń umieszczono w wyrafinowanym opakowaniu, które z pomocą rattanowych patyczków emituje nadzwyczajny aromat. Rzutuje to na klimat królujący w danym pomieszczeniu, w którym jest dyfuzor. Rattanowe patyczki, w ekologiczny sposób stworzone i właściwie spreparowane do wchłaniania bazy zapachowej, zanurzone są w designerskim flakoniku. To źródło wspaniałego zapachu, jak i nieszablonowy rodzaj akcesoriów. Postać tego dyfuzora wpasuje się genialnie w dekorację wnętrza - niezależnie od tego, w jakim klimacie było wykończone.

Zapachowe patyki dekoracyjne w tym wariancie to unikatowe kompozycje naszego autorstwa. Powstały w wyniku rzemieślniczej pracy i troski o każdy najdrobniejszy szczegół w całym przebiegu tworzenia tego produktu. Patyczki zapachowe wyróżnia trwałość i wysoki poziom bazy zapachowej - to nawet 80 procent pojemności opakowania.

Anatomia zapachu
Bamboo Leaves

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Sycylijskie cytryny, francuski fiołek, arbuz
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Turecka róża, olejek Ylan Ylang, lilie  

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Białe piżmo