Patyczki zapachowe Bamboo Leaves 250ml

Delikatny zapach przywodzący na myśl świeżość połączoną z kwiatowymi barwami. Bazuje na białym piżmie i otulającej konwalii. Wśród nut głowy wyróżniają się między innymi sycylijskie cytrusy, a także lekki arbuz. Starannie przemyślana kompozycja zapachowa wycisza zmysły, umożliwiając niezwykłe odprężenie. Mimo to lekki zapach konwalii nie działa nużąco. Tradycyjne nuty zwracają na siebie uwagę w naturalny sposób, zapewniając niesamowite odczucia dla każdej osoby, która znajdzie się niedaleko. To sprawia, że prezentowany zapach jest idealnym połączeniem elegancji z subtelnością, które dodaje odwagi.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Bamboo Leaves 250ml to szczególny typ odświeżaczy powietrza, który zapewnia atrakcyjny aromat w miejscu zamieszkania bądź w pracy. Zmysłową woń umieszczono w wyrafinowanym opakowaniu, które z pomocą rattanowych patyczków emituje nadzwyczajny aromat. Rzutuje to na klimat królujący w danym pomieszczeniu, w którym jest dyfuzor. Rattanowe patyczki, w ekologiczny sposób stworzone i właściwie spreparowane do wchłaniania bazy zapachowej, zanurzone są w designerskim flakoniku. To źródło wspaniałego zapachu, jak i nieszablonowy rodzaj akcesoriów. Postać tego dyfuzora wpasuje się genialnie w dekorację wnętrza - niezależnie od tego, w jakim klimacie było wykończone.


Zapachowe patyki dekoracyjne w tym wariancie to unikatowe kompozycje naszego autorstwa. Powstały w wyniku rzemieślniczej pracy i troski o każdy najdrobniejszy szczegół w całym przebiegu tworzenia tego produktu. Patyczki zapachowe wyróżnia trwałość i wysoki poziom bazy zapachowej - to nawet 80 procent pojemności opakowania.

 

Anatomia zapachu
Bamboo Leaves

Zapachy Bamboo Leaves
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Sycylijskie cytryny, francuski fiołek, arbuz
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Turecka róża, olejek Ylan Ylang, lilie  

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Białe piżmo