Odświeżacz powietrza Deep Black 500ml

Bardzo rześki, a jednocześnie zaskakująco lekki zapach ziołowo owocowy. Opiera się na bogatej kompozycji zapachowej, którą tworzą przemyślanie przeciwstawione kontrasty. Dzięki temu jest tak oryginalny i może odpowiadać gustom wielu osób o różnych preferencjach. Jego bazę stanowi upojne piżmo i energetyzujący bursztyn. Wśród górnych nut zapachowych dobrze wyczuć można jednak ożywczą bergamotkę i ziołowe geranium. Całość przełamuje egzotyczny ananas. Rozprowadzony w powietrzu zapach delikatnie pobudza zmysły i wprowadza nastrój orzeźwienia. Dłuższa ekspozycja na tę kompozycję zapachową niweluje poczucie zmęczenia. Woń wyjątkowo nadaje się do biura, stymulując do wykonywania codziennych obowiązków.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

 • 339,00 zł
 • Niedostępny
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Odświeżacz powietrza Deep Black to praktyczny, jak i stylowy dodatek. Doskonale sprawdzi się w domu, w pomieszczeniach takich, jak np. sypialnia, salon, toaleta i we wnętrzach służbowych - w biurach, gabinetach odnowy biologicznej lub sklepach. Nawet perfekcyjnie urządzona przestrzeń bez zapachu będzie niepełna. Ze względu na swój wspaniały zapach, oferowany w asortymencie naszego sklepu odświeżacz zbuduje przyjemną atmosferę, za sprawą której w pachnącym miejscu chętniej będzie się przebywać. Równocześnie odświeżacz powietrza Deep Black zredukuje niemiłe zapachy, jakie mogą się wkraść i w konsekwencji popsuć wrażenie z obecności w pomieszczeniu.


Równie ważną kwestią jest unikalny design neutralizatora zapachów, który powoduje, iż flakon w rozmiarze 500ml pasuje do przestrzeni wykończonych w rozmaitych stylach. Luksusowe opakowanie uzupełnione niepowtarzalnym zapachem, jego zatyczka oraz etykiety dopracowaliśmy pod każdym względem. Dzięki temu artykuł będzie również stylowym upominkiem dla wyjątkowej osoby.

 

Anatomia zapachu
Deep Black

Zapachy Reptilis Deep
 • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
  Cytryna, bergamotka, lawenda
 • Charakter zapachu - nuty serca
  Róza, hiszpańskie geranium, nuty morskie, ananas

 • Baza zapachu - nuty podstawowe
  Bursztyn, piżmo