Odświeżacz powietrza Deep Black 500ml

Bardzo rześki, a jednocześnie zaskakująco lekki zapach ziołowo owocowy. Opiera się na bogatej kompozycji zapachowej, którą tworzą przemyślanie przeciwstawione kontrasty. Dzięki temu jest tak oryginalny i może odpowiadać gustom wielu osób o różnych preferencjach. Jego bazę stanowi upojne piżmo i energetyzujący bursztyn. Wśród górnych nut zapachowych dobrze wyczuć można jednak ożywczą bergamotkę i ziołowe geranium. Całość przełamuje egzotyczny ananas. Rozprowadzony w powietrzu zapach delikatnie pobudza zmysły i wprowadza nastrój orzeźwienia. Dłuższa ekspozycja na tę kompozycję zapachową niweluje poczucie zmęczenia. Woń wyjątkowo nadaje się do biura, stymulując do wykonywania codziennych obowiązków.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 339,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Odświeżacz powietrza Deep Black to praktyczny, jak i stylowy dodatek. Doskonale sprawdzi się w domu, w pomieszczeniach takich, jak np. sypialnia, salon, toaleta i we wnętrzach służbowych - w biurach, gabinetach odnowy biologicznej lub sklepach. Nawet perfekcyjnie urządzona przestrzeń bez zapachu będzie niepełna. Ze względu na swój wspaniały zapach, oferowany w asortymencie naszego sklepu odświeżacz zbuduje przyjemną atmosferę, za sprawą której w pachnącym miejscu chętniej będzie się przebywać. Równocześnie odświeżacz powietrza Deep Black zredukuje niemiłe zapachy, jakie mogą się wkraść i w konsekwencji popsuć wrażenie z obecności w pomieszczeniu.


Równie ważną kwestią jest unikalny design neutralizatora zapachów, który powoduje, iż flakon w rozmiarze 500ml pasuje do przestrzeni wykończonych w rozmaitych stylach. Luksusowe opakowanie uzupełnione niepowtarzalnym zapachem, jego zatyczka oraz etykiety dopracowaliśmy pod każdym względem. Dzięki temu artykuł będzie również stylowym upominkiem dla wyjątkowej osoby.

 

Anatomia zapachu
Deep Black

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Cytryna, bergamotka, lawenda
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Róza, hiszpańskie geranium, nuty morskie, ananas

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Bursztyn, piżmo