Bamboo Leaves / 100ml

Delikatny i harmonijny, kwiatowy zapach oparty na białym piżmie i konwalii. Wśród górnych nut wyczujemy świeżość sycylijskich cytryn i arbuza. Koi zmysły i odpręża, ale nie działa usypiającao.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 78,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Anatomia zapachu
Bamboo Leaves

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Sycylijskie cytryny, francuski fiołek, arbuz
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Turecka róża, olejek Ylan Ylang, lilie  

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Białe piżmo

Zalety zapachów
MY_FRAGRANCES

Esencje zapachowe 
z Prowansji

Esencje zapachowe z Prowansji


Esencje zapachowe z Prowansji

Najważniejsze składniki wykorzystywane do produkcji naszych zapachów pochodzą z miasta nazywanego światową stolicą perfum - Grasse we Francji.

Tylko naturalne 
składniki

Tylko naturalne składniki


Tylko naturalne składniki

Nasze zapachy oparte są na aromatach pochodzenia roślinnego, jako jedynego konserwantu używamy w pełni bezpiecznego alkoholu kosmetycznego.

Włoska produkcja rzemieślnicza

Włoska produkcja rzemieślnicza


Włoska produkcja rzemieślnicza

Nasze produkty wytwarzane są wyłącznie we Włoszech na niewielką skalę, co pozwala zadbać nawet o najmniejszy szczegół na każdym etapie produkcji. 

Wyjątkowa trwałość zapachu

Wyjątkowa trwałość zapachu


Wyjątkowa trwałość zapachu

W naszych produktach esencja zapachowa stanowi aż 80% objętości, co zapewnia niespotykaną jakość i trwałość zapachu, który wystarcza na dłużej.

Design prosto z Mediolanu

Design prosto z Mediolanu


Design prosto z Mediolanu

Dzięki wyjątkowemu projektowi flakonów nasze zapachy są idealnym dopełnieniem wystroju każdego wnętrza. Każda linia produktów wyróżnia się innym stylem.

Idealne 
na prezent

Idealne
na prezent


Idealne na prezent

Każdy z naszych zapachów pakowany jest w zapewniające bezpieczeństwo w transporcie, eleganckie pudełko, dzięki czemu idealanie nadaje się na prezent.

Nadaj przestrzeni wyjątkowy charakter

Dzięki unikalnym kompozycjom zapachowym oraz włoskiemu designowi flakonów, nasze zapachy nadają wyjątkowy charakter każdemu wnętrzu. Możesz je wykorzystać zarówno w przestrzeni domowej, jaki i w innych miejscach, w których na co dzień przebywasz Ty i Twoi klienci.

Jak wpłynąć na intensywność zapachu?

Nasze zapachy wyróżniają się niespotykaną trwałością, dzięki starannie dobranym esencjom zapachowym i ich bardzo wysoką zawartością (aż 80%),. Aby cieszyć się nimi jeszcze dłużej, pamiętaj o kilku zasadach.

1.

dobierz objętość opakowania do metrażu pomieszczenia – flakon o pojemności 250 ml w pomieszczeniu o powierzchni 30 m² będzie pachniał przez około 3,5 miesiąca

2.

postaw flakon z zapachem w odpowiednim miejscu – nie stawiaj go w miejscu nasłonecznionym oraz utrudniającym przepływ powietrza

3.

odwracaj patyczki we flakonie – w zależności od preferencji, intensywność zapachu można zwiększyć poprzez częstsze obracanie patyczków